+45 72 30 10 13

ingrid@hindsberger.dk

Ingrid Hindsberger

 

Direktør

Ingrid er direktøren for det hele, og tager sig af administration og HR. Med stor omtanke og empati, sørger hun for, at Hindsberger teamet fungerer, og dermed sikrer, at vi har glade og tilfredse kunder samt samarbejdspartnere.

Projekt & Salg

+45 40 27 59 20

kasper@hindsberger.dk

Kasper Christensen

 

Salg & Projekt

Kæmpe erfaring fra tusindvis af AV installationer, gennem de seneste 25 år, kombineret med en konstant trang til innovation gør, at Kasper kan beregne og sælge unikke løsninger inden for LED skærme, Pro Audio og Digital Skiltning.

+45 22 55 65 33

henrik.hansen@hindsberger.dk

Henrik Hansen

 

Salg & Projekt

Med en naturlig nysgerrighed omkring teknik og ny viden, sammenholdt med en meget stor erfaring med LED skærme, Digital Skiltning og IT-infrastruktur, er Henrik helt på hjemmebane, når der skal laves eminente løsninger.

+45 20 81 71 38

thomas.nancke@hindsberger.dk

Thomas Nancke

 

Projektleder

Thomas er ansvarlig for udførelse af vores projektopgaver. Med stor sans for struktur og detaljer sikres, at eventuelle udfordringer spottes rettidigt, og bliver løst bedst muligt.

Teknikere

+45 25 79 33 01

magnus.funch@hindsberger.dk

Magnus Funch

 

AV Tekniker

Magnus har, udover en glødende interesse for lyd, musik, digital teknologi og akustik, også en universitetsuddannelse inden for musik. Det giver en kæmpe ballast og viden, når Hindsberger skal omdanne papkasser til fantastiske løsninger.

+45 25 45 27 50

Jozef Bucsma

 

Arbejdsmand

Jozef er Hindsbergers ”alt-mulig-handy-mand”, som hjælper vores teknikere med installation og montage af løsningerne, samt masser af andre praktiske opgaver.

Bogholderi

+45 22 55 01 64

bogholderi@hindsberger.dk

faktura@hindsberger.dk

Britta Jensen

 

Bogholderi

Britta sørger for at der er styr på debitorer, kreditorer, fakturaer, bogføring, og alt derimellem – og hjælper gerne med spørgsmål.